Wypoczynek i rekreacja - Warmia Resort
+48 662 122 000
Rezerwacja Online

Wypoczynek i rekreacja

Rekreacja i wypoczynek w ogrodzie

Ogród Warmia Resort urządzony został na terenie o powierzchni 3 hektarów. Na jego obszarze znajdują się atrakcje rekreacyjno-wypoczynkowe idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Ogród naszego Resortu to idealne miejsce zarówno dla osób uwielbiających aktywny wypoczynek jak i błogie lenistwo wśród natury.

Dlaczego Warmia Resort zapewnia tak wyjątkowy wypoczynek? Każda z części wspólnych została zaplanowana w taki sposób, by wszyscy Goście znaleźli miejsce dla siebie. Miejsce, w którym w odosobnieniu będą mogli odpocząć od zgiełku otaczającego świata.

Pomost z leżakami
i widokiem na staw

Drewniany pomost położony w centralnej części ogrodu Warmia Resort, z przepięknym widokiem na naturalny staw, zapewni Państwu błogi relaks na powietrzu – w otoczeniu pięknej zieleni i wśród odgłosów natury.
To doskonałe miejsce do lektury ulubionej książki bądź wewnętrznego wyciszenia.

Plac zabaw dla najmłodszych i strefa chillout

Tuż przed wejściem do Resort Baru ulokowaliśmy strefę chillout, która pozwoli Państwu odpocząć na łonie natury. Nowoczesne kanapy pozwalają wygodnie się rozsiąść – filiżanka kawy bądź zimnego napoju w takim otoczeniu będą smakować wyjątkowo, a ogień wydobywający się z paleniska zapewni wyjątkową atmosferę.

Planując nasz Resort myśleliśmy nie tylko o dorosłych Gościach, ale też tych najmłodszych. Najmłodszym dzieciom zapewniamy bezpieczny plac zabaw na łonie natury i nowoczesną tyrolkę, która dostarczy im odpowiednią dawkę adrenaliny w sezonie 2021 r.
Dla starszych dzieci przygotowaliśmy drewniane chillout budki z widokiem na staw, które pozwolą im spędzić odrobinę czasu w odosobnieniu.

Strefa sportu, biesiad
i relaksu na hamakach

Na terenie Warmia Resort każdy znajdzie coś dla siebie – osoby uwielbiające leniwy wypoczynek jak i aktywność.

Fani sportu mają do dyspozycji boisko do siatkówki, stół do gry w tenisa stołowego, piłkarzyki, a także oświetlone boisko multifunkcyjne (tenis ziemny, koszykówka, piłka nożna, siatkówka, badminton). W naszej ofercie znajdują również rowery, przystosowane do eksploracji okolicznych leśnych zakątków.

Jeśli jednak wolą Państwo błogi odpoczynek polecamy hamaki w otoczeniu drzew, które umożliwiają krótkie drzemki na świeżym powietrzu.

Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do spędzenia spokojnego wieczoru w klimatycznej atmosferze. Naszym Gościom proponujemy barbacue bądź rodzinne biesiadowanie – wszystko w wydzielonej strefie, która posiada miejsce na ognisko jak i murowany grill.