Ville - Warmia Resort
+48 662 122 000
Rezerwacja Online

Ville

Odwiedź nasze stylowe Ville

i ciesz się pięknem otaczającej natury

Warmia Resort to obiekt rekreacyjny składający się z 16 Villi zaprojektowanych w stylu warmińskim. Każda z nich łączy w sobie sielskość z luksusem, które zapewniają wspaniałe miejsce do relaksu i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Ville wyróżnia charakterystyczna architektura, w której nie brakuje naturalnych materiałów – dominującą rolę odgrywa drewno. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane – zarówno okiennice, balustrady, jak i taras nie tylko nadają wyjątkowy charakter budynkowi, lecz także wpływają na komfort jego użytkowania. Ciepło naturalnych materiałów uzupełnia naturalne oświetlenie, uzyskane dzięki dużej ilości okien.

Do dyspozycji Gości są trzy rodzaje Villi: Suite, Premium oraz Deluxe.

Ville Premium i Deluxe liczą 82 m2. Na parterze znajduje się funkcjonalny salon z aneksem kuchennym i wydzieloną częścią jadalną, komfortową łazienką, a także sypialnia i praktyczny przedsionek. Z kolei na pierwszym piętrze mieszczą się dwie sypialnie oraz toaleta. Dodatkowym miejscem noclegu może być wygodna sofa w salonie. Sercem każdej Villi jest kominek, który znajduje się w salonie.
Gościom, poszukującym mniejszej przestrzeni, rekomendujemy pobyt w komfortowych Villach Suite o powierzchni 44 m2.

Na zewnątrz każdego obiektu znajduje się komfortowy taras. Każda Villa zlokalizowana jest w ogrodzie, dzięki czemu turyści mają nieograniczony dostęp do natury. Planując każdy detal Warmii Resort, projektanci kierowali się stylem warmińskim. Dzięki dopasowaniu Resortu do otaczającej natury, udało się uzyskać niepowtarzalny klimat zapewniający świetne warunki do wypoczynku.

TV
Suszarka
Lodówka
Ręczniki
Aneks kuchenny
Szlafrok
Czajnik
Kapcie
Kominek
Leżaki
Zmywarka
Meble balkonowe
Jacuzzi
Ekspres do kawy

Villa Deluxe

do 6 os.
82 m2
TV
Suszarka
Lodówka
Ręczniki
Aneks kuchenny
Czajnik
Kominek
Leżaki
Zmywarka
Meble balkonowe

Villa Premium

do 6 os.
82 m2
TV
Suszarka
Lodówka
Ręczniki
Aneks kuchenny
Czajnik
Kominek
Leżaki
Zmywarka
Meble balkonowe

Villa Suite

do 4 os.
44 m2